Якісний масаж тіла на Осокорках, Позняках, Харківський

Масаж всього тіла — одна з найприємніших і корисних процедур.

При правильно виконаній техніці вона робить благотворний вплив на всі органи і тканини організму, допомагає вилікувати багато захворювань і позбутися від деяких косметичних проблем.

Не випадково загальний масаж часто рекомендується лікарями до проведення не рідше разу на рік. Дуже радимо вам записатись на якісний масаж тіла на Осокорках, Позняках, Харківський http://massage-kiev.net.ua/ua/masazh-na-osokorkakh-i-poznyakakh.

Відмінність загального масажу тіла від інших видів

Загальний масаж являє собою механічний вплив на тіло за допомогою комбінації спеціальних прийомів — тиску, поплескування, розтирань, завдяки яким чиниться потужний вплив на шкіру, органи і тканини організму. Класичний масаж завжди виконується руками.

Відмінною рисою є опрацювання всіх частин тіла з практично однаковою тривалістю, якщо на те немає жодних протипоказань.

Основною метою загального масажу є інтенсивний вплив на м’язовий каркас, що досягається за допомогою почергового скорочення і розслаблення м’язів. Одночасно з цим впливу піддаються шкіра, органи, крово- і лімфоток, капіляри, судини.

Ось чому при правильно виконаній техніці масаж здатний змінити роботу органів і систем організму.

Масаж всього тіла, як і більшість інших видів, виконується курсами з 10-15 сеансів, що дозволяють в повній мірі отримати ефект від процедури.

Тривалість одного сеансу звичайно становить 1-1,5 години, завдяки чому масування забезпечує приплив сил, легкість в тілі, відчуття підтягнутості м’язів і шкіри, а не млявість і сонливість, що можливо при більш тривалому сеансі.

Тривалість сеансів і їх кількість визначається, виходячи з індивідуальних особливостей здоров’я пацієнта.

Показання до проведення загального масажу:

  • головні болить постійного або періодичного характеру;
  • перевтома, депресія, нервовий стрес;
  • порушення роботи травного тракту;
  • болю в м’язах;
  • безсоння;
  • остеохондроз і викривлення хребта різного ступеня;
  • реабілітація після травм і переломів.

Вартість загального масажу тіла залежить від професіоналізму майстра і популярності салону. І якщо останнє є необов’язковим, і багато фахівців здійснюють прийом на дому, то економити на кваліфікації масажиста точно не варто, адже від цього залежить здоров’я. В середньому, ціна варіюється від 1000 до 2500 рублів за сеанс, часто у вартість входить консультація. Дитячий масаж обійдеться дешевше.

Користь загального масажу тіла

Масаж всього тіла не випадково вважається однією з найбільш корисних і ефективних процедур як для нормалізації здоров’я, так і для поліпшення настрою. По-перше, за допомогою загального масажу відбувається скорочення і розслаблення м’язового корсету, завдяки чому він стає більш пружним і еластичним, усуваються надлишки молочної кислоти, часто є причиною больового симптому після сильних фізичних навантажень. Дана процедура повертає тонус навіть атрофованим м’язам, що особливо корисно після травм різного характеру. Саме вплив на м’язи приносить розслаблюючий ефект, благотворно впливає на стан нервової системи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.