Як стати сурогатною матір’ю?

Якщо Ви, з якихось причин вирішили стати сурогатною матір’ю, то найвірніший варіант це звернутися до фахівців в компанію, яка давно цим займається. Але, як то кажуть одного бажання з Вашого боку, буде, звичайно ж, недостатньо.

Існують деякі правила, які Вам просто необхідно виконати. Одним з найперших умов, яке ставлять перед потенційними сурогатними матерями практично всі клініки, що займаються цією проблемою це наявність власних дітей. Так що якщо вас цікавить сурогатне материнство — ви повинні мати як мінімум одну свою дитину, плюс важливо щоб у вас був свій адвокат, тому рекомендуємо Вам відразу проконсультуватися у юриста надійної адвокатської компанії.

Що потрібно пройти щоб стати сурогатною мамою?

Звичайно, Ви повинні будете пройти обстеження, для того, щоб фахівці переконалися в тому, що Ви повністю здорові і готові виносити здорове немовля. Потім Вам доведеться поспілкуватися з психологом. Вони повинні бути повністю впевнені в тому, що Ви будете відповідальною сурогатною мамою і поставитеся до виношування чужої дитини ще уважніше і обережніше ніж до виношування свого рідного малюка.

Далі з Вами повинні провести бесіду про те, що вагітність і пологи це дуже важке випробування для організму жінки і можливо це буде ризиком для Вашого здоров’я, так як доведеться використовувати гормональні препарати, і можливо або, швидше за все, доведеться вдаватися до оперативних пологів за медичними показаннями.

Ще одна з бесід з психологом про те, що Ви після пологів без всяких сумнівів віддасте новонародженого його генетичним батькам. Ніякий інстинкт не завадить Вам це зробити. Тільки після того як клініка упевниться в тому, що у Вас відмінне психічне і фізичне здоров’я вони готові будуть підписати з Вами договір.

Підписання договору

Безсумнівно, перед підписанням договору Вам просто необхідно обговорити все з адвокатом, для того щоб знати всі юридичні моменти. Компенсація за новонародженого буде приблизно від 500000 до 1000000 гривень. Якщо народжується двійня, то зазвичай до суми обумовленої компенсації додається 20%. Якщо жінка вже працювала сурогатною матір’ю, то фінансові умови обговорюються окремо.

Компенсація виплачується тільки після реєстрації дитини в ДРАЦСі та підписання необхідних для цього документів. Так само необхідно узгодити з адвокатом суму щомісячного утримання, яку їй виплачуватимуть майбутні батьки дитини, поки сурогатна мама виношує дитину. Зазвичай це 12000 тисяч гривень на місяць. Суму щомісячних виплат зазвичай не утримують з виплати компенсації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.