Вітальні gerbor

Вітальня в квартирі — це те приміщення, де приймають гостей, де проходять сімейні або дружні посиденьки, де приємно розслабитися і подивитися телевізор після важкого робочого тижня. Такі різноманітні функції, що покладаються на вітальню, пред’являють до неї масу вимог. Вона повинна бути не тільки стильною і приємною на вигляд, так як є візитною карткою господарів будинку, а й функціональної, щоб максимально відповідати всім вимогам. Багато в чому ці складові затишку і комфорту залежать від того, наскільки правильно підібрана меблі. І саме на цьому питанні варто зупинитися і розглянути його детально. Заказати вітальні gerbor ви можете тут https://lux-mebli.net/g31532282-vitalni-gerbor.

№1. Визначається з функціональними

Перш ніж приступити до вибору меблів, необхідно чітко відповісти собі на питання, які ж функції буде виконувати ваша вітальня, які у неї будуть пріоритетні завдання. Так, це може бути кімната, призначена виключно для посиденьок в колі сім’ї, перегляду фільмів, розмов і т.д., це може бути кімната, в якій часто будуть влаштовуватися свята, банкети і торжества, або ж кімната, куди часто будуть заглядати ваші друзі, сусіди і родичі, щоб просто відпочити і поговорити. У деяких квартирах і будинках вітальня може виконувати ще й функцію їдальні і навіть спальні, або ж поєднувати кілька з цих завдань. У всіх цих випадках підхід до вибору меблів може трохи відрізнятися, що обов’язково потрібно врахувати. Від цього залежить, наприклад, чи потрібно буде передбачити якусь хитрість для правильного зонування приміщення, чи знадобиться обідній стіл і інші деталі.

№2. ПРАВИЛЬНИЙ КОЛІР

Вибір колірного оформлення для вітальні залежить виключно від смаку кожного з нас, але, роблячи свій вибір, краще відштовхуватися від накопичених професіоналами рад. Так, якщо ви — володар маленької вітальні, то краще віддати перевагу світлим тонам, які візуально здатні трохи розширити приміщення і розмити його межі: світлі меблі на тлі світлих стін створює єдиний простір. Якщо вітальня досить простора, то можна використовувати будь-які відтінки, навіть темні і насичені.

Коли хочеться надати вітальні затишку і теплоти, то в хід йдуть теплі відтінки: помаранчевий, рожевий, жовтий, персиковий і т.д. Таке приміщення ідеально підійде для посиденьок в колі найближчих людей. Якщо ж вітальня для вас — це місце відпочинку і розслаблення, то можна використовувати холодні відтінки: світло-блакитний, світло-салатовий, сірий та інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.