Лазня парить — здоров’я дарує! Похід в баню сауну на дровах в Києві

Види саун і їх особливості

Крім всім відомої фінської сауни, існує турецька (хамам), соляна і інфрачервона. Кожна з них має особливості, унікальністю, користю.

Фінська сауна

Фінська сауна — улюблене проведення часу дозвілля фінів і не тільки. Заклад вже більше 70 років тому здобуло популярність у багатьох країнах по всьому світу. По пристрою сауна схожа на російську лазню. Складається з окремого приміщення з передбанником, печі, парної з полками. Істотною відмінністю є висока температура (до 110 градусів) при низькій вологості (10-15%). Віники застосовувати можна, але не рекомендується. По-перше, вони обпалюють шкіру, нагнітаючи жаркий пар, а по-друге швидко пересихають, і з них облітають листя. Поливати кам'янку водою теж не прийнято, так як поєднання високої температури і вологості небезпечно для здоров'я. Парна зсередини обробляється деревом. Більше підходять листяні породи, так як хвойні можуть заподіяти опіки, виділяючи смолу. У сауні передбачений басейн. Дія фінської сауни полягає в прогріванні тіла до виділення поту. Разом з ним через відкриті пори організм звільняється від забруднень, токсинів. Запускаються обмінні реакції, виходить за одне відвідування до 2 л води, що корисно для боротьби із зайвою вагою. Якщо ви бажаєте оздоровити своє тіло і весело провести з друзями час в сауні, то в Києві тут є відмінні лазні на дровах за доступною ціною, можете зараз забронировать мiсце.

Користь фінської сауни:

  • за рахунок перепаду температур загартовується серцево-судинна система;
  • підвищується імунітет, як наслідок, зростає протистояння вірусам і бактеріям;
  • відвідування закладу зміцнює здоров'я, заспокоює нерви, покращує настрій.

Турецька сауна (хамам)

Турецька сауна являє собою просторе приміщення з теплою підлогою, куполообразним стелею і підігріваються мармуровими лежаками. Пара подається через спеціальні отвори в стінах з парогенератора. Підлоги обігріваються розгалуженою системою труб, закладених під ним, а необхідність куполоподібного стелі обумовлена ​​можливістю обпектися гарячим конденсатом.

Хамам відрізняють від інших подібних закладів наступні ознаки:

  1. Невисока температура — 35-55 градусів і висока вологість — 70-100%. Розкішний інтер'єр.
  2. Відсутність дерева. В обробці використовується керамічна плитка, смальта, мозаїка, жаропрочное скло, мармур. Перехід з парної в більш прохолодне приміщення, потім в кімнату відпочинку, а далі в мильне відділення.
  3. Поєднання прогріву і очищення з масажем, обгортанням, застосуванням скрабу. Використання ароматерапії. На відміну від сухої сауни, пар хамама Не пересушує шкіру і волосся. Він м'яко прогріває, тонізує судини, серце, позбавляє від м'язових і суглобових болів.
  4. Швидше проходить реабілітація після травм. Споглядання інтер'єру усуває від зовнішнього світу, розслабляє, заспокоює.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.