EGO — німецька якість побутової техніки

Електричну плиту можна встановити практично в будь-якому приміщенні, де є електрика. Конфорки мають різні розміри, що дуже зручно, коли потрібно користуватися різними за розміром каструлями. Завдяки рівній поверхні їх можна легко відчистити від залишків їжі, що пригоріла.

Електричні плити не випалюють кисень і відрізняються малою тепловіддачею, у порівнянні з газовими плитами. Різні модифікації обладнання дозволять вибрати саме ту плиту, що найбільше підходить до ваших умов. Існують плити покриття та настільні. З духовкою і без неї. Різноманітні конфорки допоможуть модернізувати електричну плиту забезпечивши її необхідними для вас функціями.

На думку багатьох фахівців, кращими на сьогодні є конфорки EGO. Це один із найвідоміших, перевірених і надійних виробників запчастин для електричних плит. Неперевершена німецька якість і довговічність всієї продукції, що випускається під цим брендом продукції, зробили його лідером на ринку аналогічних товарів. Конфорки EGO встановлюють на своїх плитах всі відомі виробники побутової техніки.

EGO – це велика німецька компанія, що спеціалізується на виробництві професійного кухонного обладнання для підприємств громадського харчування. На нашому сайті ви можете купити запчастини EGO https://in-teh.com.ua/zapchastini для електричних плит: конфорки, перемикачі, регулятори енергії та температури, ножі для хліборізок, двигуни для гриля, а також інше обладнання компанії EGO. Всі компоненти та запасні частини мають європейські сертифікати якості.

Запчастини для електропечей і електроплит – це деталі, які з часом втрачають презентабельний зовнішній вигляд і перестають працювати належним чином. Це відбувається внаслідок зносу. Запчастини можуть покриватися липким нальотом, або деформуватися чи засмічуватися.

Нові деталі зазвичай можна придбати в інтернет-магазині. Таким чином будь-який власник кухонної електротехніки зможе самостійно їх замінити. Іноді доводиться здавати кухонні агрегати в ремонт, де заміну їхніх частин виконує майстер за допомогою професійних інструментів. У фахівців не завжди знаходяться потрібні деталі, тому закупити їх раніше в онлайн-каталозі – правильне рішення.

Промислові електричні плити з конфорками EGO активно використовуються на кухні будь-якого підприємства громадського харчування. Оскільки вони є просто незамінним обладнанням на кожній кухні ресторану, необхідно стежити за тим, щоб професійні плити завжди справно працювали.

Вибираючи запасні частини, звертайте увагу лише на якісні варіанти комплектації. На нашому складі завжди є ходові запчастини. На сайті компанії Ін-Тех https://in-teh.com.ua/ є в асортименті оригінальні моделі та їхні аналоги для ресторанного та технологічного обладнання. Ви можете замовити бажаний варіант у нас на сайті всього в декілька кліків. Вдалих покупок!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *