Андрій Данилко розкритикував систему голосування на Євробаченні 2018: деталі

Весь світ охопила лихоманка Євробачення 2018, епіцентром якої є португальський Лісабон, де власне і відбулось шоу. Після фіналу конкурсу знаменитості прокоментували результати шоу. Топ-тему не обійшов увагою Андрій Данилко, який досить гостро розкритикував систему голосування на Євробаченні 2018.

Як відомо, 12 травня в Лісабоні відбувся фінал Євробачення 2018. За перемогу в шоу змагались 26 країн-учасниць. За результатами голосування журі та глядачів переможцем Євробачення 2018 стала Нетта Барзілай з Ізраїлю. Загалом конкурсантка отримала 529 балів. У п’ятірку кращих ввійшли конкурсанти Кіпру, Австрії, Німеччини та Італії.

На Євробаченні 2018 Україну представив талановитий співак MELOVIN, який виконав пісню “Under The Ladder”. Журі двох країн оцінили виступ українця. Водночас глядачі вподобали запальну пісню артиста, віддавши MELOVIN’у 7 місце. Загалом співак отримав 130 балів та посів 17 місце в рейтингу конкурсантів.

Таку систему визначення переможців конкурсу прокоментував учасник Євробачення 2007 Андрій Данилко. Артист розкритикував роботу суддів та припустив, що з’явилася “якась вказівка” повернути конкурс у “Стару Європу зі слов’янської частини”.

“Один з друзів запропонував після виступу писати на папірцях, хто на чию перемогу ставить. Але я відмовився від цієї гри, тому що є якісь речі, які відбуваються абсолютно непередбачувано. В першу чергу, оцінки від журі: незрозуміло, за якими критеріями вони оцінюють, і чому саме ці люди сидять там. І в цей раз я не розумію, чому в нашому журі, наприклад, була Христина Соловій? Швидше, в журі повинні бути люди, які брали участь у Євробаченні або мали до цього конкурсу якесь відношення. Мені здалося, що існує якась вказівка повернути конкурс в Стару Європу зі слов’янської частини”, – зазначив Андрій Данилко в коментарі для “Вести”.

За словами артиста, в цьому простежується режисерська гра шоу. Щоб конкурс був цікавим для глядачів, організатори тримають інтригу до кінця.

Я вважаю, що є все-таки якась установка продюсерів конкурсу. Зверніть увагу, що, коли в цей раз оголошували результати голосування журі, кілька країн йшла врівень – не було когось одного, який вибивався вперед. Напевно, це робили для того, щоб як можна довше зберігати інтригу до глядацького голосування. Це все-таки режисура, і з точки зору проведення телеконкурсу це правильно,
– поділився Андрій Данилко.

Водночас виступ співака MELOVIN’а сподобався українському артисту та продюсеру. Андрій Данилко додав, що талановитий вокаліст гідно представив Україну, а його пісня та містичний виступ надовго запам’ятається прихильникам Євробачення.

Євробачення 2018 фінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *