У чому принади квест-кімнат?

Опубликовано: 06.01.2020

Як влаштовані квест кімнати і що це таке?

Величезну популярність сьогодні набувають різні квест-кімнати. Їх неймовірно багато, «страшилки», «екшени», «сюжетні і тематичні». Все частіше запрошення взяти участь в тому чи іншому квесті можна зустріти на центральних вулицях Харкова, Києва, та й в будь-якому-іншому місті України. Напевно і Ви не раз зустрічали подібні афіші в своєму місті. Так, квестовиє розваги стають все більш популярними. У них беруть участь і дорослі і діти. Сюди приходять за ковтком життєвих сил, потоком позитивних емоцій і просто з бажанням цікаво провести час в колі приємних людей.
Чи доводилося Вам чути про квест-кімнатах? Чи не стикалися? Багато чули, але відвідати якось не доводилося? У цій статті ми хочемо розповісти Вам про те, що таке квест-кімнати, які умови їх проходження. Згадаєш і про тих, кому буде цікаво відвідати подібний дозвілля в першу чергу і розповімо, чому багато психологів позитивно відгукуються про даному розвазі для дітей.

Ми розкриємо декілька секретів, які допоможуть Вам вийти з цієї гри переможцем. А також подивимося на квест-кімнати з боку прибутковості даного бізнесу, оцінимо складність справ, з якими зазвичай доводиться зіткнутися починаючому бізнесменові, що задумав відкрити власні квест-кімнати. А на додаток до всього, ще й розповімо про основні помічниках, які дозволять збільшити прибутковість справи і гарантувати його окупність і успіх вже на перших етапах ведення бізнесу. Детально тут: https://kadroom.com/.

Що таке квест-кімната?

Сучасна квест-кімната (часто можна зіткнутися і з назвою «квеструм») має на увазі інтелектуальну гру. Умови такої гри прості і зрозумілі: команда з 2-5 однодумців замикається всередині приміщення. За певний час (найчастіше гравцям дається 60 хвилин) учасники команди повинні встигнути вибратися.

Для цього їм доведеться спільними зусиллями вирішувати різні головоломки та завдання. Успішне вирішення усіх завдань дозволить колективу просуватися далі, отримувати підказки та знаходити правильну стежку, яка і приведе до головного реквізиту - ключу від вхідних дверей. Дана знахідка є найбільш важливою, оскільки тільки вона здатна звільнити команду і стати символом їхньої перемоги і успішного проходження квестовой кімнати.

Квестові кімнати можуть грунтуватися на різній сюжетною лінією. Сьогодні без зусиль можна відвідати quest room, в якій Вам вдасться прийняти на себе роль детектива або сищика, спробувати пожити життям тюремника чи психічно хворого. Є цікаві сюжети і для тих, хто завжди мріяв зіграти «поганого хлопця» або «погану дівчинку». Для таких винайдено велику кількість сюжетів, згідно з якими необхідно викрадати автомобілі, тікати від поліції. Не залишили без уваги і аудиторію підлітків - різні «страшилки» і розвиваючі квести представлені до їх увазі в будь-який спеціалізованої організації, вони завжди чекають нових переможців.

Безсумнівною перевагою будь-квест-кімнати є її унікальність і оригінальність. Навіть, якщо на Вашому рахунку вже не одна перемога в такій грі, Вам все одно буде цікаво перевірити свої можливості ще в одному квесті. І кожне наступне відкриття принесе свій внесок, подарує нові враження і позитивний досвід.

Подивіться дані в мережі - Ви не знайдете ніяких докладних описів завдань і точних картинок і фотографій того, як все влаштовано в кімнаті. Ніяких відео матеріалів. Тільки емоційні і переповнені експресивним захопленням відгуки про те, наскільки все було класно. Від цього відвідувати квест-кімнату стає тільки цікавіше.

Багато учасників після проходження квесту відчувають себе присвяченими в щось таємне і недосяжне, що вдалося пізнати всього за годину тільки їм. Вони не поспішають ділитися набутими знаннями і можуть тільки порекомендувати Вам теж відвідати квест-кімнату. Повірте, їм не шкода розповісти Вам про все, що в собі таять квести, але, ось навіщо псувати Вам все враження? Не дарма в народі кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Народна мудрість - річ незаперечна. Ефективність її роботи перевірена віками. Має сенс прислухатися до цієї істини і зараз.