Син Таїсії Повалій пояснив, чому відмовився від участі у «Голосі країни»

Популярне вокальне шоу “Голос країни” приковує до телеекранів тисячі українців. У проекті талановиті співаки намагаються вибороти собі місце в шоу-бізнесі та показати свої вокальні дані. Однак поряд із музикальними баталіями в проекті трапляються інциденти, які надовго запам’ятаються глядачам. Один із них створив Денис Повалій.

Музикант та син відомої співачки вирішив відмовитись від участі в конкурсі, покинувши своє тріо Nude Voices. Своє рішення про вихід з колективу Денис Повалій озвучив під час репетиції із зірковим тренером Тіною Кароль.

Я маю право психувати. Не люблю, коли мені вказують, що робити, як співати. Нехай вони самі слухаються “велику господарку”. Я звик бути головним,
– заявив раніше Денис Повалій.

Самі ж вокалісти Nude Voices сприйняли такий вчинок колеги, як зраду. Колектив, який мав чималу популярність в шоу “Голос країни”, все ж продовжив боротьбу без Дениса Повалій. Учасники дуету не підвели Тіну Кароль та ефектно виступили в прямому ефірі. Проте в півфінал новоспеченому дуету не вдалось потрапити.

Дивіться відео виступу дуету Nude Voices:

В інтерв’ю з Катериною Осадчою син української співачки представив нову причину своєї витівки, передає ТСН. Якщо раніше Денис Повалій натякав на те, що саме Тіна Кароль призвела до відмови від участі в “Голос країни”, то тепер він зазначив, що саме його ім’я було перешкодою для проекту.

Мені здалося, що було багато уваги саме на моєму прізвищі, тому я вважаю, що якщо Катя і Артем виступлять разом круто, то це підкреслить, що головне в цьому музика, а не ми. Якби ми втрьох пройшли далі, то було все більше і більше велася мова про те, що це Повалій тягне і т.д.,
– пояснив музикант.

За словами Дениса Повалій, його матері сподобалась сучасна музика, яку Nude Voices представив на шоу. Окрім цього, хлопець додав, що створив би дует з Катею або Артемом, тоді б вони творили якісну музику.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.