Як Вибрати Шампунь

Опубликовано: 29.09.2018

           

Напевно всі знають, що вибирати шампунь потрібно відповідно до свого типом волосся. Якщо волосся сухе, купувати той, де значиться «для сухого волосся», якщо жирні - на етикетці має бути написано «для жирного волосся» і т. д. Однак потрібно врахувати, що тип волосся у людини може змінюватися в залежності від способу життя, харчування і віку. Другий момент: віддавайте перевагу шампуням прозорим, без сильного запаху. Яскраво виражений аромат свідчить всього лише про добавку якихось віддушок, ніяк не впливають на миючі властивості шампуню. Обов'язково подивіться на термін придатності. Якщо він підходить до кінця, краще всього відмовитися від покупки. І ще важливо присутність на упаковці адреси виробника. Уважно прочитайте інформацію про склад шампуню. Багато хто задається питанням як зміцнити волосся в домашніх умовах в цьому допоможуть наступні компоненти:

Вітамін A стимулює обмінні процеси в шкірі. Вітамін E бореться зі старінням клітин. Вітаміни групи B регулюють діяльність сальних залоз. Рослинні масла (касторове, реп'яхову, масло авокадо або жожоба) сприяють швидкому росту волосся і зміцненню їх коренів. Кератин відновлює структуру волосся. Ліпіди додають м'якості й еластичності. Протеїн виступає проти підвищеної ламкості. Глюкосіл знижує випадання волосся. Кераміди запобігають їх витончення. Однак головною дійовою компонентом будь-якого шампуню є детергент - поверхнево-активна речовина (ПАР), яка при змішуванні з водою і приводить до утворення миючої піни. Розрізняються детергенти за хімічним складом. Найбільш поширені такі:

Ammonium Lauryl Sulfate (амонію лаурил сульфат);

Ammonium Laureth Sulfate (амонію лауретів сульфат);

Sodium Lauryl Sulfate (натрію лаурил сульфат);

Sodium Laureth Sulfate (натрію лауретів сульфат);

TEA Lauril Sulfate (Теа лаурил сульфат);

TEA Laureth Sulfate (Теа лауретів сульфат).

Детергенти розташовані в порядку зростання їх якості, тобто три останніх вважаються кращими. Не забувайте після миття голови користуватися різними допоміжними засобами. Бальзами, ополіскувачі і кондиціонери обволікають поверхню волоса по всій довжині та захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища. Вони знижують наелектрізованность волосся, полегшують процес розчісування і укладання. Але тільки не варто постійно застосовувати шампуні, суміщені з бальзамом, із серії «2 в 1» або «3 в 1», адже збільшення кількості компонентів знижує ефективність кожного з них. Подібні кошти більше підходять для короткочасного використання, наприклад, у відпустці або у відрядженні.

Хороший високоякісний шампунь не викликає алергічних реакцій і не подразнює шкіру голови.

Маленькі секрети

При лупи рекомендується користуватися шампунями лікувальної серії, які продаються в аптеках.

З плином часу волосся звикають до певного виду шампуню, перестають реагувати на вхідні в його склад корисні компоненти. Тому бажано раз на 3 - 4 місяці міняти засіб для миття волосся.

Ніколи не купуйте універсальні шампуні, які нібито ідеально підходять для всіх типів волосся. Також вас повинна зупинити напис «Шампунь для всієї родини».

Віддавайте перевагу продукції відомих марок та виробників.

Довге волосся зазвичай відносять до змішаного типу: біля кореня вони жирні, а на кінчиках - сухі посічені. У цьому випадку допоможе гель-флюїд або бальзам-флюїд. Його розпилюють на долоню, а потім наносять на кінчики волосся.

Класифікація основних типів волосся: нормальні (міцні і достатньо пружні на дотик, мають здоровий блиск), сухі (на дотик нагадують солому, кінчики часто розщеплюються), тонкі (майже невагомі, виглядають слабкими, є враження розпатлана, дуже сильно електризуються), жирні ( відсутній обсяг, пасма безвольно звисають).

rss