Лужна вода артезіанського походження від інтернет-магазину «Aquavika» — декілька корисних властивостей продукту

Від якості вживаної води залежить загальне самопочуття людини та окремих органів. Якщо регулярно пити воду з-під крана, можна отримати безліч хронічних захворювань. До них належать проблеми з печінкою, шлунком, нирками та навіть серцем. Неочищена рідина містить великий відсоток металів та шкідливих бактерій, які негативно впливають на здоров’я.

Лікарі та дієтологи рекомендують пити не просто очищену, але лікувальну рідину з артезіанського джерела. Такою є вода юрського періоду лужна. Напій насичений великою кількістю корисних мікроелементів, які впливають на кислотно-лужний баланс та допомагають у лікуванні хвороб органів шлунково-кишкового тракту.

Купити лужну воду відмінної якості пропонують в інтернет-магазині «Aquavika». Тут ви знайдете величезний асортимент мінеральної води із артезіанської свердловини юрського горизонту. Продукт пройшов усі необхідні етапи фільтрації, лабораторні перевірки та розлитий по обробленим та безпечним тарам.

Чому потрібно включити до раціону лужну воду від компанії «Aquavika»

Навіть якщо у вас немає захворювань внутрішніх органів, не завадить час від часу пити даний тип води. Напій допоможе запобігти появі хвороб і в цілому благотворно вплине на стан організму. Лужний продукт юрського періоду корисний у наступних моментах:

  1. Допомагає виводити токсини, нормалізує кислотно-лужний баланс та метаболізм. За допомогою рідини можна позбавитися зайвої ваги і привести тіло в тонус.

  2. Вода має непоганий сечогінний ефект. Показана людям із камінням у нирках, також можна вживати при циститі. Смак напою досить солоний, але це не говорить про надлишок солі в рідині. Тому, якщо в вас є проблеми с нирками, не бійтеся пити продукт.

  3. Одна з головних властивостей напою — відновлення печінки і виведення надлишків жовчі з жовчного міхура. Таке захворювання, як дискінезія жовчовивідних шляхів зустрічається досить часто. Якщо пити підігріту до лужну воду, можна значно полегшити перебіг хвороби.

  4. Рідина знижує кислотність середовища, перешкоджає вимиванню мінералів із кісткової тканини, волосся, м’язів та інших органів. Регулярний прийом такої води допоможе запобігти захворювання опорно-рухового апарату.

Перейдіть на сайт компанії Aquavika, щоб замовити лужний напій артезіанського походження за доступною вартістю. У каталозі ви знайдете також інші види очищеної води. Крім цього, у нас можна придбати кулери та посуд для пиття з якісних матеріалів для дому та офісу. Зв’яжіться з нашими консультантами та дізнайтесь більше про користь артезіанської продукції

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.