Кім Кардашян порівняла фото доньки зі своїм архівним знімком: неймовірна схожість

Американська акторка та модель Кім Кардашян, яка спільно з батьками створила рейтинговий проект “Сімейство Кардашян”, порівняла доньку зі своїм архівним фото. Зірка зробила це в Instagram.

Кім Кардашян часто публікує в соціальній мережі кадри зі свого особистого життя, зйомок та фото своєї родини. Тепер зірка показала своє дитяче фото з архівного альбому. На чорно-білому знімку вона позує перед камерою поряд з сестрою Кортні, яка мило посміхається.

За словами Кім Кардашян, її 4-річна донька Норт дуже подібна до неї самої та зіркових родичів. Хоч це не дивно, адже в сім’ї часто простежуються спільні риси обличчя, саму зірку це неабияк здивувало.

Я клянусь, що Норт нагадує мені мікс мене з Кортні,
– написала Кім Кардашян.

Варто зазначити, що дівчинка й справді дуже подібна до зіркових родичів. Вона, як і її мама, вже полюбляє фотографуватись та взяла участь у першій справжній фотосесії.

Прихильники Кім Кардашян розділились у думці: одні підтримали зірку та підтвердили її думку, інші стверджували, що Норт більше подібна на свого батька – Каньє Веста. “Здається, вона більше схожа на Каньє”, “Норт зовсім не схожа ні на Кім, ні на Кортні, бо це копія Каньє”, – написали користувачі мережі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.