Бейонсе приголомшила сексапільними образами на фестивалі Coachella: яскраві фото

Знаменитий музичний фестиваль Coachella, який щороку відбувається в Лос-Анджелесі, завершився 22 квітня. Проте зірки ще надовго запам’ятають його яскраві моменти. Зокрема, модні образи співачки Бейонсе, яка показала пікантні сценічні вбрання.

Нові знімки зі знаменитого фестивалю співачка опублікувала на сторінці в Instagram, чим неабияк потішила прихильників.

Бейонсе вдало поєднує кілька протилежних “луків” – то вона постає у стилі R’n’B-виконавиці, то приміряє образ елегантної поп-діви. Така непередбачуваність під час виступу артистки неабияк до вподоби її прихильникам, адже люди навіть й гадки не мають, як наступного разу перевтілиться співачка.

На фестивалі Coachella зірка засвітила щонайменше 9 сценічних образів. Перед глядачами Бейонсе постала у пікантному одязі, який вигідно підкреслював апетитні форми зірки. Варто зазначити, що кожне вбрання дуже личило співачці. Для виступу вона приміряла сіре блискуче боді, рожевий светр з ботфортами, чорне сексуальне боді з лаковим блиском, світшоти з шортами та образ спокусливої Клеопатри. Виступи супроводжувались запальними танцями та спецефектами.

За лічені години кожне фото зібрало понад мільйон вподобань. Прихильники, щиро захоплюючись її виглядом, відправили Бейонсе тисячі компліментів.

Раніше Бейонсе показала кадри із виступу на фестивалі. Запальне відео сподобалось понад 13 мільйонам підписників зірки.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.